Film Station
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google arama
Giriş yap

Şifremi unuttum

Facebookta Paylaş
En son konular
» Asteriks & Oburiks Sezar’a Karşı - Astérix et Obélix contre César - (1999) [TR Dublaj] DVDRip-İNDİR-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyC.tesi Mart 06, 2010 1:55 pm tarafından Karaşimşek

» Asterix Olimpiyat Oyunlarında / Asterix Aux Jeux Olympiques (2008) -İZLE- İNDİR -
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyC.tesi Mart 06, 2010 1:19 pm tarafından Karaşimşek

» Asterix Vikinglere Karşı - Asterix And The Vikings (2007) [TR Dublaj] [Animasyon] -İZLE-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyC.tesi Mart 06, 2010 1:02 pm tarafından Karaşimşek

» Kargalar – The Crow -İZLE-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyCuma Mart 05, 2010 7:17 pm tarafından Karaşimşek

» Düş Yakamızdan - Failure To Launch -İZLE-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyCuma Mart 05, 2010 6:58 pm tarafından Karaşimşek

» Bigger Stronger Faster [TR Altyazı] -İZLE-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyCuma Mart 05, 2010 6:25 pm tarafından Karaşimşek

» Yaşıyor – It’s Alive (2008) [TR Dublaj] -İZLE-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyCuma Mart 05, 2010 6:14 pm tarafından Karaşimşek

» Parlak Yıldız - Bright Star [TR Altyazı] -İZLE-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyCuma Mart 05, 2010 6:08 pm tarafından Karaşimşek

» Armored (2009) [TR Dublaj] -İZLE-
Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - EmptyCuma Mart 05, 2010 6:02 pm tarafından Karaşimşek

Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE -

Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - Empty Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE -

Mesaj tarafından Karaşimşek Perş. Şub. 18, 2010 5:00 pm

FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLA

Cehenneme Bir Adım – The Descent - İZLE - Cehenneme-bir-adim

Vizyon tarihi: 21 Nisan 2006
Yönetmen: Neil Marshall
Senaryo: Neil Marshall
Müzik: David Julyan
Görüntü yönetmeni: Sam McCurdy
Tür: Macera, Korku, Gerilim
Yapım: İngiltere 2005 99 dakika (Renkli)

Altı kız arkadaş mağara inişi yapacakları korkusuz bir tatil için bir araya gelmişlerdir. Beklenmedik bir kayanın düşüşü girdikleri mağarada çıkış yollarını kapatır. Labirenti andıran tünellerde çıkış yolunu ararlarken, kendilerini bir anda karanlıkta yaşamaya adapte olmuş aç ve saldırgan yaratıkların avı olarak bulurlar. Diğerleri hayatta kalmak için savaşırken, Sarah (Macdonald), yakın zamanda ailesinin ölümü ile girdiği yalnızlık sendromundan henüz kurtulamamıştır. Arkadaşlar arasındaki eski sırlar ortaya döküldükçe, birbirlerine sırtlarını dönmeye başlarlar. İhanete uğramış ve çaresiz bir durumdayken Sarah, hayatta kalmak için tek yapmaları gerekenin en az yaratıklar kadar vahşi olmak olduğunu anlar.

FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLA
Karaşimşek
Karaşimşek
Admin

http://filmstation.yetkinforum.com

- Similar topics